Продукція > KYOCERA AVX > VC121048G101RP
VC121048G101RP
VC121048G101RP Kyocera AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 34VAC 48VDC 0.9J 450 pF 62 V 100V
на замовлення 466 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 62V 220A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 220 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.9J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 68.2 V, Varistor Voltage (Min): 55.8 V, Varistor Voltage (Typ): 62 V, Maximum AC Volts: 34 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC121048G101RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121048G101RP VC121048G101RP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 34VAC/48VDC 220A 62V 1210 SMD T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
VC121048G101RP VC121048G101RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 62V 220A 1210
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 220 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz