VC121048G101TP
VC121048G101TP KYOCERA AVX Components
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 34VAC/48VDC 220A 62V 1210 SMD T/R
Написати відгук
Description: VARISTOR 62V 220A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 220 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.9J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 68.2 V, Varistor Voltage (Min): 55.8 V, Varistor Voltage (Typ): 62 V, Maximum AC Volts: 34 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC121048G101TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121048G101TP VC121048G101TP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 62V 220A 1210
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 220 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
VC121048G101TP VC121048G101TP Виробник : Kyocera AVX tguard-3165207.pdf Varistors 34VAC 48VDC 0.9J 450 pF 62 V 100V