Продукція > KYOCERA AVX > VC121048H101DP
VC121048H101DP
VC121048H101DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 62V 250A 1210
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
на замовлення 259000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VC121048H101DP - TVS-Varistor, 34 V, 48 V, TransGuard, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 34V, Nennspannung, V DC: 48V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 100V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 1.2J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 250A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121048H101DP VC121048H101DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 62V 250A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 250 A
Energy: 1.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
VC121048H101DP VC121048H101DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: KYOCERA AVX - VC121048H101DP - TVS-Varistor, 34 V, 48 V, TransGuard, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 34V
Nennspannung, V DC: 48V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 100V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 1.2J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 250A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Мінімальне замовлення: 100
VC121048H101DP VC121048H101DP Виробник : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 34V
Nennspannung, V DC: 48V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Мінімальне замовлення: 12
VC121048H101DP tguard.pdf
VC121048H101DP VC121048H101DP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 34VAC/48VDC 250A 62V 1210 SMD T/R
товару немає в наявності