VC121048H101RP
VC121048H101RP KYOCERA AVX Components
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 34VAC/48VDC 250A 62V 1210 SMD T/R
на замовлення 360000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VARISTOR 62V 250A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 68.2 V, Varistor Voltage (Min): 55.8 V, Varistor Voltage (Typ): 62 V, Maximum AC Volts: 34 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121048H101RP VC121048H101RP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 34VAC/48VDC 250A 62V 1210 SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 448
VC121048H101RP VC121048H101RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V
Мінімальне замовлення: 11
Мінімальне замовлення: 298
VC121048H101RP VC121048H101RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 62V 250A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 5
VC121048H101RP tguard.pdf
на замовлення 500 шт:
товару немає в наявності
Current - Surge: 250 A
Energy: 1.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V