Продукція > KYOCERA AVX > VC121048H101TP
VC121048H101TP
VC121048H101TP Kyocera AVX
tguard.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V
на замовлення 3763 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції VC121048H101TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121048H101TP VC121048H101TP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 34VAC/48VDC 250A 62V 1210 SMD T/R