Продукція > KYOCERA AVX > VC121060J121DP
VC121060J121DP
VC121060J121DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 76V 250A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83.6 V
Varistor Voltage (Min): 68.4 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 42 V
Maximum DC Volts: 60 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VC121060J121DP - TVS-Varistor, 42 V, 60 V, TransGuard, 120 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 42V, Nennspannung, V DC: 60V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 120V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 1.5J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 250A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121060J121DP VC121060J121DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 76V 250A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 250 A
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83.6 V
Varistor Voltage (Min): 68.4 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 42 V
Maximum DC Volts: 60 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
VC121060J121DP VC121060J121DP Виробник : KYOCERA AVX 2095844.pdf Description: KYOCERA AVX - VC121060J121DP - TVS-Varistor, 42 V, 60 V, TransGuard, 120 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 42V
Nennspannung, V DC: 60V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 120V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 1.5J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 250A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
на замовлення 622 шт:
Мінімальне замовлення: 100
VC121060J121DP VC121060J121DP Виробник : KYOCERA AVX VC-series.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; SMD; 1210; 42VAC; 60VDC; 400pF; 1.5J
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Max. operating voltage: 42V AC; 60V DC
Capacitance: 0.4nF
Operating temperature: -55...125°C
Energy E10/1000µs: 1.5J
на замовлення 700 шт:
Мінімальне замовлення: 8
VC121060J121DP VC121060J121DP Виробник : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 42VAC 60VDC 1.5J 400 pF 76 V 120V
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 42V
Nennspannung, V DC: 60V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
на замовлення 622 шт:
Мінімальне замовлення: 12
VC121060J121DP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 42VAC 60VDC 1.5J 400pF 76 V 120V