Продукція > KYOCERA AVX > VC121060J121RP
VC121060J121RP
VC121060J121RP KYOCERA AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 42VAC 60VDC 1.5J 400 pF 76 V 120V
на замовлення 2119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 76V 250A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 83.6 V, Varistor Voltage (Min): 68.4 V, Varistor Voltage (Typ): 76 V, Maximum AC Volts: 42 V, Maximum DC Volts: 60 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC121060J121RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121060J121RP VC121060J121RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 76V 250A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83.6 V
Varistor Voltage (Min): 68.4 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 42 V
Maximum DC Volts: 60 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
на замовлення 8 шт:
VC121060J121RP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 42VAC 60VDC 1.5J 400pF 76 V 120V
на замовлення 870 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 250 A
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83.6 V
Varistor Voltage (Min): 68.4 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 42 V
Maximum DC Volts: 60 V