VC121085S151DP
VC121085S151DP
tguard.pdf
Код товару: 84516
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Варистори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121085S151DP VC121085S151DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 100V 250A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 275 pF @ 1 kHz
на замовлення 2689 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 250 A
Energy: 2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
VC121085S151DP VC121085S151DP Виробник : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 60VAC 85VDC 2J 275pF 100 V 150V