Продукція > KYOCERA AVX > VC121085S151RP
VC121085S151RP
VC121085S151RP Kyocera AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 60VAC 85VDC 2J 275pF 100 V 150V