Продукція > VC1 > VC12LC18A500RP
VC12LC18A500RP
Виробник:
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VC12LC18A500RP
Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 200pF 25.5 V 50V.
Інші пропозиції VC12LC18A500RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC12LC18A500RP Виробник : KYOCERA AVX Description: TRANSGUARD
товару немає в наявності
VC12LC18A500RP VC12LC18A500RP Виробник : Kyocera AVX StaticGuard-1006301.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 200pF 25.5 V 50V