VC13MA0160KBA
VC13MA0160KBA KYOCERA AVX
GlassMLV.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 24.5V 400A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.95 V
Varistor Voltage (Min): 22.05 V
Varistor Voltage (Typ): 24.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 1800 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 24.5V 400A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.6J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.95 V, Varistor Voltage (Min): 22.05 V, Varistor Voltage (Typ): 24.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 1800 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC13MA0160KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC13MA0160KBA VC13MA0160KBA Виробник : KYOCERA AVX GlassMLV.pdf Description: VARISTOR 24.5V 400A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 400 A
Energy: 1.6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 24.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
товару немає в наявності
VC13MA0160KBA VC13MA0160KBA Виробник : Kyocera AVX GlassMLV.pdf Varistors 14VAC 16VDC 1.6J 180 0pF 27 V 40V