VC14MA0160KBA
VC14MA0160KBA Kyocera AVX
GlassMLV.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 14VAC 16VDC 2.4J 540 0pF 27 V 40V
на замовлення 4366 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 24.5V 800A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.95 V, Varistor Voltage (Min): 22.05 V, Varistor Voltage (Typ): 24.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 5400 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC14MA0160KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC14MA0160KBA GlassMLV.pdf
VC14MA0160KBA VC14MA0160KBA Виробник : KYOCERA AVX GlassMLV.pdf Description: VARISTOR 24.5V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.95 V
Varistor Voltage (Min): 22.05 V
Varistor Voltage (Typ): 24.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 5400 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 800 A
Energy: 2.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 24.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V