VC14MT0600KBA
VC14MT0600KBA KYOCERA AVX
GlassMLV.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 100V 400A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 100V 400A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 6J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC14MT0600KBA VC14MT0600KBA Виробник : KYOCERA AVX GlassMLV.pdf Description: VARISTOR 100V 400A 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 400 A
Energy: 6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
VC14MT0600KBA VC14MT0600KBA Виробник : Kyocera AVX avx_mpmlv-1158650.pdf Varistors 60VAC 85VDC 6J 400pF 107 V 200V
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 3
VC14MT0600KBA Виробник : AVX GlassMLV.pdf VARISTOR 100V 400A 1812 Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
VC14MT0600KBA Виробник : AVX GlassMLV_AVX.pdf Варистор SMD, U, В @ 1.0 мА = 100, Uac, В = 60, Udc, В = 85, Iімп макс, А = 400, Енергія, Дж = 6, Розм = 1812, С, пФ = 400, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Варистори Корпус: 1812 Од. вим: шт