Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VCC1-1535-125M000000
VCC1-1535-125M000000 Microchip Technology
VCC1-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: CUSTOM CMOS XO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 50mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CUSTOM CMOS XO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 50mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції VCC1-1535-125M000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCC1-1535-125M000000 VCC1-1535-125M000000 Виробник : Vectron VCC1-1535-125M000000-1110554.pdf Standard Clock Oscillators 125Mhz 25ppm -40C to +85C