VCC6-LCB-80M0000000 Microchip Technology
1243794-vcc6
Виробник: Microchip Technology
Description: VCC6-LCB-80M0000000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 80 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: VCC6-LCB-80M0000000, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 80 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції VCC6-LCB-80M0000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCC6-LCB-80M0000000 VCC6-LCB-80M0000000 Виробник : Vectron VCC6-1093438.pdf Standard Clock Oscillators 80MHz 3.3V LVDS 50ppm -10C +70C