Продукція > VECTRON > VCC6-QCB-25M0000000
VCC6-QCB-25M0000000
VCC6-QCB-25M0000000 Vectron
VCC6-1093438.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V LVPECL 50ppm -10C +70C
на замовлення 846 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук