VCC6-RCD-125M000000 Microchip Technology
VCC6.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: DIFFERENTIAL XO +2.5 VDC +/-5% L
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Description: DIFFERENTIAL XO +2.5 VDC +/-5% L, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції VCC6-RCD-125M000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCC6-RCD-125M000000 VCC6-RCD-125M000000 Виробник : Vectron VCC6-1093438.pdf Standard Clock Oscillators 125MHz 2.5V LVPECL 50ppm -40C +85C