VCD2-A3D-160M000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
VCD2-A3D-160M000000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCD2-A3D-160M000000, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.567" L x 0.378" W (14.40mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: PECL, Type: XO (Standard), Current - Supply (Max): 100mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Frequency: 160 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCD2-A3D-160M000000 Виробник : Microchip Technology Description: VCD2-A3D-160M000000
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.567" L x 0.378" W (14.40mm x 9.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: PECL
Type: XO (Standard)
Current - Supply (Max): 100mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Frequency: 160 MHz