Продукція > KYOCERA AVX > VCH4AG100R8MATWA
VCH4AG100R8MATWA
VCH4AG100R8MATWA KYOCERA AVX
AG_SubPF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 125V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 125 V
Maximum DC Volts: 10 V
Capacitance @ Frequency: 0.8 pF @ 1 MHz
на замовлення 9758 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 125V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Typ): 125 V, Maximum DC Volts: 10 V, Capacitance @ Frequency: 0.8 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCH4AG100R8MATWA VCH4AG100R8MATWA Виробник : Kyocera AVX AG_SubPF.pdf Varistors 7VAC 10VDC 0.8pF 125 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
VCH4AG100R8MATWA Виробник : AVX AG_SubPF.pdf SMD
VCH4AG100R8MATWA Виробник : AVX aguard-sub.pdf 0402 AntennaGuard 10VDC 0.8pF Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
VCH4AG100R8MATWA VCH4AG100R8MATWA Виробник : KYOCERA AVX AG_SubPF.pdf Description: VARISTOR 125V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 125 V
Maximum DC Volts: 10 V