Продукція > KYOCERA AVX > VCH4AG150R4MATWA
VCH4AG150R4MATWA
VCH4AG150R4MATWA KYOCERA AVX
AG_SubPF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 135V 0402
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 135 V
Maximum DC Volts: 15 V
Capacitance @ Frequency: 0.47 pF @ 1 MHz
на замовлення 861 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 135V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Typ): 135 V, Maximum DC Volts: 15 V, Capacitance @ Frequency: 0.47 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCH4AG150R4MATWA VCH4AG150R4MATWA Виробник : Kyocera AVX AG_SubPF-3162657.pdf Varistors 11VAC 15VDC 0.47pF 1 35 V
на замовлення 43578 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
VCH4AG150R4MATWA VCH4AG150R4MATWA Виробник : KYOCERA AVX AG_SubPF.pdf Description: VARISTOR 135V 0402
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 135 V
Maximum DC Volts: 15 V