Продукція > KYOCERA AVX > VCH4AG150R8MATWA
VCH4AG150R8MATWA
VCH4AG150R8MATWA KYOCERA AVX
AG_SubPF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 125V 0402
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 125 V
Maximum DC Volts: 15 V
Capacitance @ Frequency: 5800 pF @ 1 MHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 125V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Typ): 125 V, Maximum DC Volts: 15 V, Capacitance @ Frequency: 5800 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCH4AG150R8MATWA VCH4AG150R8MATWA Виробник : Kyocera AVX AG_SubPF.pdf Varistors 11VAC 15VDC 0.8pF 12 5 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
VCH4AG150R8MATWA VCH4AG150R8MATWA Виробник : KYOCERA AVX AG_SubPF.pdf Description: VARISTOR 125V 0402
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 125 V
Maximum DC Volts: 15 V