Продукція > KYOCERA AVX > VCLD06LC18X500RB
VCLD06LC18X500RB KYOCERA AVX
AVX-VCLD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TRANSGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 40 V, Varistor Voltage (Min): 25 V, Varistor Voltage (Typ): 32.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції VCLD06LC18X500RB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCLD06LC18X500RB Виробник : KYOCERA AVX AVX-VCLD-Series.pdf Description: TRANSGUARD
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V