VCUG040150L1WP
VCUG040150L1WP AVX Corporation
UG.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: VARISTOR 25V 15A 0402
Написати відгук
Varistors 11VAC 15VDC 0.02J 40pF 25 V 50V.
Інші пропозиції VCUG040150L1WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCUG040150L1WP VCUG040150L1WP Виробник : AVX Corporation UG.pdf Description: VARISTOR 25V 15A 0402
товару немає в наявності
VCUG040150L1WP VCUG040150L1WP Виробник : AVX ug-776136.pdf Varistors 11VAC 15VDC 0.02J 40pF 25 V 50V