Продукція > AVX > VCUG040180L1WP
VCUG040180L1WP
VCUG040180L1WP AVX
ug-776136.pdf
Виробник: AVX
Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 30pF 28 V 55V
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VCUG040180L1WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCUG040180L1WP VCUG040180L1WP Виробник : AVX Corporation UG.pdf Description: VARISTOR 28V 10A 0402
товару немає в наявності
товару немає в наявності