Продукція > KYOCERA AVX > VCUG060100L1DP
VCUG060100L1DP
VCUG060100L1DP KYOCERA AVX
ug.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 23V 30A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Min): 23 V
Maximum AC Volts: 7.1 V
Maximum DC Volts: 10 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VCUG060100L1DP - TVS-Varistor, 7.1 V, 10 V, UltraGuard, 42 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 7.1V, Nennspannung, V DC: 10V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 42V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 100mJ, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 30A, Produktpalette: UltraGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VCUG060100L1DP VCUG060100L1DP Виробник : KYOCERA AVX 2238322.pdf Description: KYOCERA AVX - VCUG060100L1DP - TVS-Varistor, 7.1 V, 10 V, UltraGuard, 42 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 7.1V
Nennspannung, V DC: 10V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 42V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 100mJ
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 30A
Produktpalette: UltraGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 276 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
VCUG060100L1DP VCUG060100L1DP Виробник : KYOCERA AVX ug.pdf Description: VARISTOR 23V 30A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Min): 23 V
Maximum AC Volts: 7.1 V
Maximum DC Volts: 10 V
Мінімальне замовлення: 14
VCUG060100L1DP VCUG060100L1DP Виробник : KYOCERA AVX ug-3165564.pdf Varistors 7.1VAC 10VDC 0.1J 15 0pF 23 V 42V
на замовлення 437 шт:
Мінімальне замовлення: 9
VCUG060100L1DP VCUG060100L1DP Виробник : AVX ug-776136.pdf Varistors 7.1VAC 10VDC 0.1J 150pF 23 V 42V
на замовлення 691 шт:
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 7.1V
Nennspannung, V DC: 10V
euEccn: NLR
Produktpalette: UltraGuard