VDMR10C0
VDMR10C0 Vishay Semiconductors
vdmx10x0.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
LED Displays & Accessories 7Seg Super Red 631nm Common Cathode
на замовлення 3925 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DISPLAY 7SEG 0.39" SGL RED 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Color: Red, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.591" H x 0.386" W x 0.124" D (15.00mm x 9.80mm x 3.15mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 0.65mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 0.39" (10.00mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 639nm, Power Dissipation (Max): 70mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VDMR10C0 VDMR10C0 Виробник : Vishay Semiconductor Opto Division vdmx10x0.pdf Description: DISPLAY 7SEG 0.39" SGL RED 10SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.591" H x 0.386" W x 0.124" D (15.00mm x 9.80mm x 3.15mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 0.65mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 0.39" (10.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 639nm
Power Dissipation (Max): 70mW
на замовлення 841 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 0.65mcd
Common Pin: Common Cathode
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 639nm
Power Dissipation (Max): 70mW