Продукція > VISHAY > VDRH10S625BSE
VDRH10S625BSE
VDRH10S625BSE Vishay
vdrh.pdf
Виробник: Vishay
Var MOV 625VAC/825VDC 3500A 1000V Radial Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 12.50MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 12.50mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Energy: 140J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.1 kV, Varistor Voltage (Min): 900 V, Varistor Voltage (Typ): 1 kV, Maximum AC Volts: 625 V, Maximum DC Volts: 825 V, Capacitance @ Frequency: 105 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VDRH10S625BSE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VDRH10S625BSE Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components vdrh.pdf Description: VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 12.50MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 12.50mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Energy: 140J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.1 kV
Varistor Voltage (Min): 900 V
Varistor Voltage (Typ): 1 kV
Maximum AC Volts: 625 V
Maximum DC Volts: 825 V
Capacitance @ Frequency: 105 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
VDRH10S625BSE Виробник : Vishay / BC Components vdrh.pdf Varistors 625VAC 140J