VDRS-100-12
VDRS-100-12 CUI Inc.
vdrs-100-1313265.pdf
Виробник: CUI Inc.
DIN Rail Power Supplies ac-dc, 100 W, 12 Vdc, single output, DIN rail
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 100W, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" L x 2.17" W x 3.54" H (99.0mm x 55.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, TUV, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 7.5A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VDRS-100-12 Виробник : BEL VDRS-100.pdf Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; IT; 100W; Uout: 12V; 7.5A; OUT: 1; 87%
Type of power supply: switching
Application: IT
Power: 0.1kW
Output voltage: 12V
Output current: 7.5A
Number of outputs: 1
Insulation voltage: 3kV
Efficiency: 87%
Maximum output current: 7.5A
на замовлення 24 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: VDRS-100 Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
VDRS-100-12 VDRS-100-12 Виробник : Bel Power Solutions VDRS-100.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 100W
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" L x 2.17" W x 3.54" H (99.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 7.5A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC