Продукція > VISHAY > VDRS14T250BSE
VDRS14T250BSE
VDRS14T250BSE Vishay
vdrs.pdf
Виробник: Vishay
Var MOV 250VAC/320VDC 4500A 390V Radial Bulk
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 16MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 16mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 96J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 480 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VDRS14T250BSE VDRS14T250BSE Виробник : Vishay vdrs.pdf Var MOV 250VAC/320VDC 4500A 390V Radial Bulk
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
VDRS14T250BSE VDRS14T250BSE Виробник : Vishay / BC Components vdrs.pdf Varistors 250volts 17mm Radial
на замовлення 518 шт:
Мінімальне замовлення: 6
VDRS14T250BSE Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components vdrs.pdf Description: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 16MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 16mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 96J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 480 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 6