VDV201-042
VDV201-042 Klein Tools, Inc.
VDVCatalog.pdf
Виробник: Klein Tools, Inc.
Description: DIE SET RG174/179/BELDEN 8218 &
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Coaxial, RF Connectors
Cable Group: RG-174, 179, Belden 8218
Tool Type: Die Set
Specifications: Hex - 0.042", 0.068", 0.078", 0.128", 0.151", 0.178"