VE07M02750K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 430V 400A DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 45 pF @ 1 kHz
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 400A DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 45 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VE07M02750K
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Varistors 275V 7mm 10% |