Продукція > VE0 > VE09M00250K
VE09M00250K
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VE09M00250K
Description: VARISTOR 39V 250A DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 43 V, Varistor Voltage (Min): 35 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 1250 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VE09M00250K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VE09M00250K-- Виробник : KYOCERA AVX VExx,%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf Description: VARISTOR 39V 250A DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 43 V
Varistor Voltage (Min): 35 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 1250 pF @ 1 kHz