Продукція > VE0 > VE09M00301K
VE09M00301K
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник:
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VE09M00301K
Description: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 7.5J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VE09M00301K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VE09M00301K Виробник : KYOCERA AVX VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf Description: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 7.5J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz