Продукція > AVX > VE09M01750K
VE09M01750K AVX
VExx,%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 41000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VE09M01750K AVX
Description: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 4.5J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 190 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VE09M01750K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VE09M01750K Виробник : KYOCERA AVX VExx,%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf Description: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4.5J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 190 pF @ 1 kHz