Продукція > VE2 > VE24M00251K
VE24M00251K
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник:
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VE24M00251K
Description: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 24MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 24mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 100J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VE24M00251K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VE24M00251K VE24M00251K Виробник : KYOCERA AVX VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf Description: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 24MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 24mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 100J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 kHz