Продукція > VE2 > VE24M02750K
VE24M02750K
VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf
Виробник:
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VE24M02750K
Description: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 24MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 24mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 105J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VE24M02750K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VE24M02750K Виробник : KYOCERA AVX VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf Description: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 24MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 24mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 105J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz