Продукція > IDEC > VF1A-G44A0S4
VF1A-G44A0S4
VF1A-G44A0S4 IDEC
Doesa%20VF1A%20Series.pdf
Виробник: IDEC
Motor Drives Doesa VFD 25HP
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DOESA VFD 25HP, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 44A, Interface: RS-485, Type: Module, Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC, Voltage - Load: 380 ~ 480V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Variable Frequency Drive (VFD), Wattage - Load: 22000 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VF1A-G44A0S4 VF1A-G44A0S4 Виробник : IDEC Doesa%20VF1A%20Series.pdf Description: DOESA VFD 25HP
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 44A
Interface: RS-485
Type: Module
Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC
Voltage - Load: 380 ~ 480V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Variable Frequency Drive (VFD)
Wattage - Load: 22000 W