VFC2HR71D105K2M1A
VFC2HR71D105K2M1A Murata Electronics North America
L0130S0200VFC2.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: VARISTOR 10% 27VDC X7R
на замовлення 1847 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 5x3mm 1.0uF X7R Varistor Volt 27Vdc.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFC2HR71D105K2M1A Виробник : Murata Electronics North America L0130S0200VFC2.pdf Description: VARISTOR 10% 27VDC X7R
товару немає в наявності
VFC2HR71D105K2M1A VFC2HR71D105K2M1A Виробник : Murata Electronics c51e-794816.pdf Varistors 5x3mm 1.0uF X7R Varistor Volt 27Vdc