Продукція > MEAN WELL > VFD-250P-230
VFD-250P-230
VFD-250P-230 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Motor Drives 250W 90-264Vac 230Vdc 1A W/PFC PCB Variable Frequency Drive
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230VAC INPUT / OUTPUT UVW 0~240, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 2A, Interface: PWM, Type: Module, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 90 ~ 264VAC, Voltage - Load: 230V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Variable Frequency Drive (VFD), Wattage - Load: 250 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFD-250P-230 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: 230VAC INPUT / OUTPUT UVW 0~240
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 2A
Interface: PWM
Type: Module
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 90 ~ 264VAC
Voltage - Load: 230V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Variable Frequency Drive (VFD)
Wattage - Load: 250 W