VFD-250P-48
VFD-250P-48 MEAN WELL USA Inc.
VFD-250P-48-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 14.4A
Interface: PWM
Type: Module
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 20 ~ 55VDC
Voltage - Load: 48V
Number of Motors: 1
Motor Type: Brushless (BLDC)
Control / Drive Type: Variable Frequency Drive (VFD)
Wattage - Load: 250 W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 14.4A, Interface: PWM, Type: Module, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 20 ~ 55VDC, Voltage - Load: 48V, Number of Motors: 1, Motor Type: Brushless (BLDC), Control / Drive Type: Variable Frequency Drive (VFD), Wattage - Load: 250 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFD-250P-48 VFD-250P-48 Виробник : MEAN WELL VFD-250P-48-spec.pdf Motor Drives 250W 20-55Vdc In 48Vdc Out 7.2A 2x4 PCB Variable Frequency Drive