VFD-350P-48
VFD-350P-48 MEAN WELL USA Inc.
VFD-350P-48-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 20A
Interface: PWM
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 20 ~ 55VDC
Voltage - Load: 48V
Number of Motors: 1
Wattage - Load: 350 W
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 20A, Interface: PWM, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 20 ~ 55VDC, Voltage - Load: 48V, Number of Motors: 1, Wattage - Load: 350 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFD-350P-48 VFD-350P-48 Виробник : MEAN WELL VFD-350P-48-spec.pdf Motor Drives 350W 20-55Vdc In 48Vdc Out 10A 2x4 PCB Variable Frequency Drive