Продукція > TOSHIBA > VFS15-4150PL-W1
VFS15-4150PL-W1
  • VFS15-4150PL-W1
  • VFS15-4150PL-W1
VFS15-4150PL-W1 TOSHIBA
Виробник: TOSHIBA
Category: Three Phase Inverters
Description: Automation module: vector inverter; 15kW; 3x380VAC; 3x380÷500VAC
Type of automation module: vector inverter
Max motor power: 15kW
Inverter output voltage: 3 x 380V AC
The programming method: keypad and potentiometer
Electrical connection: screw terminals
Protection: anti-overload OPP; motor earth fault; short circuit protection SCP
Mounting: for wall mounting
Kind of display used: LED
Current consumption: 32A
Manufacturer series: VFS15
Voltage output: 0...10V
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...500V AC
Current output: 0/4mA...20mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Three Phase Inverters, Description: Automation module: vector inverter; 15kW; 3x380VAC; 3x380÷500VAC, Type of automation module: vector inverter, Max motor power: 15kW, Inverter output voltage: 3 x 380V AC, Input 1 properties: 2 inputs for setting motor rotational speed by signals 0...10V, 4...20mA, 0...20mA or by means of the external potentiometer, The programming method: keypad and potentiometer, Electrical connection: screw terminals, Additional functions: 3 digital outputs ( + 2 relay outputs); 15 fixed speeds; analog input x2; disturbance filter; Modbus RTU; PID regulator; RS485/422 (max 115kB/s); three combined settings, Protection: anti-overload OPP; motor earth fault; short circuit protection SCP, Mounting: for wall mounting, Kind of display used: LED, Current consumption: 32A, Manufacturer series: VFS15, Voltage output: 0...10V, Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...500V AC, Current output: 0/4mA...20mA.