Продукція > MURATA > VFS6VD81E221T51B
VFS6VD81E221T51B Murata
EMIFIL.pdf
Виробник: Murata
EMI Filters , 220pF +20%-20% 6A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 220PF TH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 3-SIP, Size / Dimension: 0.315" L x 0.100" W (8.00mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Values: C = 220pF, Height: 0.413" (10.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Інші пропозиції VFS6VD81E221T51B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFS6VD81E221T51B VFS6VD81E221T51B Виробник : Murata Electronics EWEB0006.pdf Description: FILTER LC(T) 220PF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 3-SIP
Size / Dimension: 0.315" L x 0.100" W (8.00mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Values: C = 220pF
Height: 0.413" (10.50mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 6 A
товару немає в наявності
VFS6VD81E221T51B VFS6VD81E221T51B Виробник : Murata Electronics MURE_S_A0010901238_1-2522063.pdf Varistors 220PF 25V VARISTOR C