Продукція > MURATA > VFS6VD81E221U31A
VFS6VD81E221U31A Murata
EMIFIL.pdf
Виробник: Murata
фильтр Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 220PF TH, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.315" L x 0.100" W (8.00mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Values: C = 220pF, Height: 0.413" (10.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Інші пропозиції VFS6VD81E221U31A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFS6VD81E221U31A Виробник : Murata VFS6VD_Murata.pdf Фільтр з функцією варистора, Тип ф. = перешкодозавадний, Idc, A = 6, Udc, В = 25, Габ розм, мм = 8,00 x 2,54, Тексп, °С = -40...+105, Тип монт. = вивідний,... Група товару: Індуктивності Корпус: 8.00х2.54mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
VFS6VD81E221U31A VFS6VD81E221U31A Виробник : Murata Electronics EWEB0006.pdf Description: FILTER LC(T) 220PF TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.315" L x 0.100" W (8.00mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Values: C = 220pF
Height: 0.413" (10.50mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 6 A
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Values: C = 220pF
Height: 0.413" (10.50mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 6 A
VFS6VD81E221U31A VFS6VD81E221U31A Виробник : Murata Electronics MURE_S_A0010900674_1-2521942.pdf Varistors 220PF 25V VARISTOR C