VFS9VD31B223Q92J
VFS9VD31B223Q92J Murata Electronics
c30e-522731.pdf
Виробник: Murata Electronics
Varistors 22000pF +50/-20% 12Volts
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 0.022UF TH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 3-SIP, Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: C = 0.022µF, Height: 0.413" (10.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VFS9VD31B223Q92J EWEB0005.pdf
на замовлення 26800 шт:
VFS9VD31B223Q92J VFS9VD31B223Q92J Виробник : Murata Electronics EWEB0005.pdf Description: FILTER LC(T) 0.022UF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 3-SIP
Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: C = 0.022µF
Height: 0.413" (10.50mm)
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 7 A