Продукція > EPSON > VG-4231CE 32.7680M-PSBM0
VG-4231CE 32.7680M-PSBM0
VG-4231CE 32.7680M-PSBM0 Epson
vg-4231ce_en.pdf
Виробник: Epson
Oscillator VCXO 32.768MHz ±37ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 2.8V 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±37ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 6.2mA, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Absolute Pull Range (APR): ±100ppm, Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG-4231CE 32.7680M-PSBM0 VG-4231CE 32.7680M-PSBM0 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_VG-4231CE&lang=en Description: XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±37ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 6.2mA
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR): ±100ppm
Frequency: 32.768 MHz