Продукція > EPSON > VG-4513CA 122.8800M-GFCT3
VG-4513CA 122.8800M-GFCT3
VG-4513CA 122.8800M-GFCT3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_VG-4513CA&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 65mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±30ppm
Frequency: 122.88 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 65mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±30ppm, Frequency: 122.88 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG-4513CA 122.8800M-GFCT3 Виробник : Epson Timing VG_4513CA_en-1003243.pdf VCXO Oscillators VCXO #2PIN(O/E) 3.3V +/-50PPM -40 85C +/-30APR 250TR