Продукція > KYOCERA AVX > VG121022R440DP
VG121022R440DP
VG121022R440DP Kyocera AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 17VAC 22VDC 1.7J 160 0pF 27 V 44V
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27V 400A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.7J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 29.7 V, Varistor Voltage (Min): 24.3 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 1600 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VG121022R440DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG121022R440DP VG121022R440DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 27V 400A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 1600 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 400 A
Energy: 1.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V