Продукція > KYOCERA AVX > VG121038S770DP
VG121038S770DP
VG121038S770DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 400A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VG121038S770DP - TVS-Varistor, 30 V, 38 V, TransGuard, 77 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 30V, Nennspannung, V DC: 38V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 2J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 400A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG121038S770DP VG121038S770DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 47V 400A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 400 A
Energy: 2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
VG121038S770DP VG121038S770DP Виробник : Kyocera AVX GlassTransGuard-3162753.pdf Varistors 30VAC 38VDC 2J 1000p F 47 V 77V
Мінімальне замовлення: 5
VG121038S770DP VG121038S770DP Виробник : KYOCERA AVX 2239304.pdf Description: KYOCERA AVX - VG121038S770DP - TVS-Varistor, 30 V, 38 V, TransGuard, 77 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 30V
Nennspannung, V DC: 38V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 2J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 400A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 986 шт:
Мінімальне замовлення: 13
VG121038S770DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 1210; 30VAC; 38VDC; 400A; 77V; 2J; 1.5kW
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Max. operating voltage: 30V AC; 38V DC
Varistor max current 8/20µs: 400A
Varistor voltage: 77V
Energy E10/1000µs: 2J
Power: 1.5kW