Продукція > KYOCERA AVX > VG121048H101DP
VG121048H101DP
VG121048H101DP KYOCERA AVX
GlassTransGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 62V 250A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VG121048H101DP - TVS-Varistor, 34 V, 48 V, TransGuard, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334090, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 34V, Nennspannung, V DC: 48V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 100V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 1.2J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 250A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VG121048H101DP VG121048H101DP Виробник : KYOCERA AVX GlassTransGuard.pdf Description: VARISTOR 62V 250A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 250 A
Energy: 1.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VG121048H101DP VG121048H101DP Виробник : KYOCERA AVX 2239304.pdf Description: KYOCERA AVX - VG121048H101DP - TVS-Varistor, 34 V, 48 V, TransGuard, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334090
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1210 [Metrisch 3225]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 34V
Nennspannung, V DC: 48V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 100V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 1.2J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 250A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
на замовлення 307 шт:
Мінімальне замовлення: 12
VG121048H101DP VG121048H101DP Виробник : Kyocera AVX GlassTransGuard-3162753.pdf Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V